Kamil Kacprzak w meczu gwiazd Plusligi
Jeśli chciał(a)byś zobaczyć Kamila Kacprzaka i Konrada Małeckiego wśród najlepszych siatkarzy w Polsce podczas meczu gwiazd, który odbędzie się 17 stycznia 2009, potrzebny będzie do tego Twój głos na stronie do której odnośnik podajemy. Głosowanie trwa do 4 stycznia.

Kliknij czytaj całość

Po raz pierwszy w historii PLPS SA 17 stycznia 2009 roku w ursynowskiej hali Arena (ul. Pileckiego 122 Warszawa) rozegrany zostanie MECZ GWIAZD. Najlepsi polscy zawodnicy PlusLigi zmierzą się z najlepszymi zagranicznymi zawodnikami Plusligi w spotkaniu pod hasłem „Siatkarze Siatkarzom”. Całkowity dochód przeznaczony zostanie dla siatkarzy, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują naszej pomocy.

Dodano: 25.12.2008 Skomentuj[0]