Marcin Sadecki: "Bzura zagrała bardzo dobrze"
Marcin Sadecki, były kapitan Bzury był pod wrażeniem gry Bzury. Opowiedział takżeo grze przeciwko swojemu byłemu zespołowi. Pytany o swój powrót do Bzury, powiedział, że wszystko jest możliwe.

Jakie wrażenia po powrocie do Ozorkowa?
Pierwszy raz grałem od długiego czasu przeciwko mojemu byłemu zespołowi. Grało mi się całkiem nieźle, ale niesmak pozostał, bo przyjechaliśmy tu w roli faworyta, a przegraliśmy. Notabene Bzura zagrała bardzo dobry mecz, i w zagrywce i w bloku. Widać, że odrobili lekcje z pierwszego meczu z nami. Tutaj taktyka była pięknie rozpisana. Widać było, że są przygotowani do tego meczu, spełnili założenia i wygrali. Tie break przegraliśmy zdecydowanie. Szkoda, zbyt dużo błędów popełniliśmy, żeby wygrać.

Czy myśli Pan o powrocie do Ozorkowa?

Tak się mówi nigdy nie mów nigdy. Odszedłem z Ozorkowa, ale nie wykluczone, że kiedyś jeszcze zagram na tej hali.

Jakie są aspiracje Pana obecnej drużyny?

Chcemy dojść jak najwyżej w play-offach. Jeśli się uda. Wygraliśmy ze wszystkimi drużynami z czołówki. Myślę, że ten mecz to najniższa możliwa nasza forma, w tych czekających nas meczach. Mam nadzieję, że będziemy grać coraz lepiej, powoli się rozkręcali i dojdziemy do tego finału play-off. Takie są założenie, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Czyli reguła, że zdobywacie 1,2 punkty ze słabszymi drużynami się spełniła?

(śmiech) Dokładnie, tak Adam Łukasik, w którymś wywiadzie powiedział, że gdy gramy z dobrymi zespołami wygrywami po 3:0, 3:1,a troszkę słabszymi, chociaż trudno powiedzieć, żeby Bzura była od nas słabsza, bo wygrała ten mecz, ale z niżej w tabeli tracimy punkty. Zupełnie uważam niepotrzebnie, no ale co zrobić, taki jest sport.

więcej w audycji "Sportowy Ozorków"

Dodano: 11.01.2010 Skomentuj[0]