Wyjazdy na mecze
Filmy z meczów
#
Informacje
MKS Bzura Ozorków - najnowsze informacje na Twój mail o wynikach meczy, wyjazdach i nowych zdjęciach.

Juniorzy grają ze Skrą
Juniorzy Bzury wygrali ze Skrą Bełchatów 3:1. Pierwszego seta Ozorkowianie wygrali do 16.Drugi set wygrany do 22. Trzeci przegrany do 18. Czwarty i ostatni set do 18.

Bzura Ozorków - Skra Bełchatów 3:1 (25:16, 25:22, 18:25, 25:18)

Od początku spotkania zawodnicy Bzury przeważali nad swoimi rówieśnikami z Bełchatowa. Set przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy pewnie wygrali do 16.
Drugi set był już bardziej wyrównany z niewielka przewagą Bzury, którzy  prowadzili odpowiednio 3:1; 5:2; 7:2 po czym o czas poprosił trener Skry. Na nie wiele się to zdało, juniorzy Bzury kontynuowali dobrą grę prowadzili 8:3; 9:416:8; 19:18 o czas poprosił trener Grzegorz Pawłowski. Końcówka seta należała do zawodników Bzury, którzy wygrali drugiego seta do 22.
Trzeci set od samego początku był bardzo wyrównany. Gra toczyła się punkt za punkt do stanu po7. Potem zawodnicy Skry odskoczyli na dwa oczka i ta przewaga gości sie utrzymywała do stanu 13:11. Nasi siatkarze jednak stanęli a Skra grała swoje uzyskując coraz to większa przewagę 16:11; 17:12; 21:15. Set zakończył się 25:18 dla juniorów z Bełchatowa.
W czwartym secie początek był tylko wyrównany do stanu po 6. Później przewagę uzyskali ozorkowianie wychodząc na dwu punktowa przewagę, którą sukcesywnie powiększali 10:7; 12:8; 15:9. Najwyraźniej przegrany poprzedni set zdopingował naszych zawodników i pokazali to co najlepsze w siatkówce. Prowadząc już 18:12. Juniorzy Skry jeszcze muszą sporo się uczyć od swoich starszych kolegów. Siatkarze Bzury wygrali czwartego seta do 18 i cały mecz 3:1

Skład Bzury: Bartczak, Kowalski, Majchrzak, Piasecki, M.Sobczak, Wdowiak, D. Sobczak (l) oraz Rybak
Dodano: 01.02.2010 Skomentuj[1]