Nawigacja

#
Klub
#
Następne spotkanie
VS.
BZURA-AKS UŁ Łódź 04.01.2014 godz.17:00 ZAPRASZAMY
#
Ostatnie spotkanie
VS.
MKS Kalisz - BZURA 3:2
#
Sponsorzy Klubu


#
Partnerzy
#
Facebook
#
Galeria
Przykładowe zdjęcie:

#
Kibice
LOGOWANIE:
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!

Klub Kibica
Tapety
Wyjazdy na mecze
Filmy z meczów
#
Informacje
MKS Bzura Ozorków - najnowsze informacje na Twój mail o wynikach meczy, wyjazdach i nowych zdjęciach.
#
Statystyki
Użytkownicy online: 0
Goście online: 6
Zarejestrowanych: 123
Ostatnio zarejestrował
się: Mariusz#
Juniorzy w turnieju finałowym
W kończącym półfinały Wojewódzich Mistrzostw Polski Juniorów, siatkarze Bzury Ozorków pokonali pewnie drużynę Wifamy Łódź 3:0. Tym samym zajęli pierwsze miejsce w grupie i awansowali do turnieju finałowgo, który odbędzie w Ozorkowie w dniach 4-8.02.2010r.

Bzura Ozorków - Wifama Łódź 3:0 (25:9, 25:23, 26:24)


Mecz pomiędzy Bzurą Ozorków a Wifamą Łódź, rozpoczął się od skutecznego bloku gospodarzy. Tym elementem nasi siatkarze zdobyli większość punków w pierwszym secie. Gra była bardzo płynna, wręcz bezbłędna. Skuteczne ataki i gra w obronie to był klucz o sukcesu. Genialną obroną wykazał się Mateusz Sobczak, który podbił w ekwilibrystyczny sposób, dzięki niemu drużyna mogła dokończyć akcję i zdobyć punkt. Mateusz za tą akcję zebrał gromkie brawa od dość licznie przybyłej do hali publiczności. Zespół z Łodzi został w pierwszym secie wręcz rozgromiony. O czym świadczy końcowy wynik pierwszej partii 25:9. 
Goście nie zamierzali jednak oddać meczu bez wali i drugi set wyglądał już zupełnie inaczej. Pojawiły się w naszym zespole błędy w ataku jak i na polu zagrywki. Wynik oscylował w granicach remisu. W końcowej fazie seta ozorkowianie uzyskali bezpieczną przewagę i wygrali seta 25:23. 
Przy prowadzeniu 2:0 w setach, zwykle  do drużyny wkrada się rozluźnienie. Nie ominęło to również naszego zespołu. Choć początkowe prowadzenie i przewaga nie wskazywało na to. Gdy wydawało się, że Ozorkowianie mają bezpieczną przewagę i mecz dobiegnie do końca, goście zaczęli w końcówce odrabiać straty doprowadzając do stanu po 24. Juniorzy Bzury nie potrafili wykorzystać 4 piłek meczowych. Jednak dwie kolejne akcje padły łupem naszych zawodników a ostatni punkt został zdobyty bezpośrednio z zagrywki. Tym samym nasz zespół wygrał trzeciego seta 26:24 i cały mecz 3:0. Zajmując pierwsze miejsce w półfinale fazy  wojewódzkiej Mistrzostw Polski Juniorów.
Dodano: 01.02.2010 Skomentuj[0]
<
Copyright 2007-2012 MKS BZURA OZORKÓW. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Design by: Kopeć | CMS: jPortal