Zwycięski tie break dla Bzury
Po zaciętym spotkaniu zwyciężyła Bzura Ozorków pokonując po pięciosetowej walce Pronar Hajnówka.

Bzura Ozorków - Pronar Hajnówka 3:2 (22:25, 25:23, 18:25, 25:14, 15:9)

Licznie zgromadzona w hali publiczność doświadczyła prawdziewgo rolerkostera w wykonaniu siatkarzy Bzury. Początek spotkania to wyrównana postawa obydwu drużyn. Prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. Gdy jedna drużyna obięła kilkupunkowa przewagi, druga odrabiała straty wychodząc na prowadzenie. Set zakończył się wygraną gości 25:22.
Drugi set był początkowo podobny do pierwszego. W późniejszej fazie seta gości odskoczyli ozorkowianom. Gdy wydawało się, że goście wygrają seta, nasi siatkarze wzięli się za odrabianie strat i ze stanu 19:23 dla gosci, zdobyli 6 punków z rzędu wygrywając seta 25:23.
W trzeciej partii wydawało się, że ozorkowianie złapali swój rytm gry i pewnie wygrają te parię. Jednak przy stanie 15:13 dla gospodarzy coś się zacięło w grze Bzury. Do końca seta nasi siatkarze zdobyli tylko jeszcze trzy oczka, przegrywając tą odsłonę 18:25.
Przy ciągłym dopingu kibiców o czwartym secie goście z pewnością będą chcieli zapomnieć. Nasi siatrze rozgromili przyjezdnych z Hajnówki do 14 i z ogromną werwą przystąpili do piątej decydującej partii tego spotkania.
Początek jak każdy z setów po równo, choć dwa punkty przewagi uzyskła Bzura widać było, że goście nie odpuszczą do końca. Nasi siatkarze nie chcąc dopuśić do nerwowej końcówki odskoczyli na 4 punkty przewagi i pewnie wygrali tie breaka do 9.
Emocji w spotkaniu było co nie miara. Kolejne spotkanie w Ozorkowie dobędzie się 20 listopada a przeciwnikiem będzie drużyna Wilgi Garwolin.
Za tydzień nasza drużyna jedzie do lidera tabeli zespołu KPS Siedlce.

Skład Bzury: Domagała, Kałużny, Sadecki, Wójcik, Krymarys, Dubała, Odwarzny(l) oraz Sowiński, Antosiak, Sikora, Ancerowicz
Dodano: 06.11.2010 Skomentuj[4]