Zwycięstwo Bzury za trzy punkty
Udało się pokonać siatkarzom Bzury drużynę Wilgi Garwolin. Gratulujemy i życzymy sukcesu w następnym meczu!

Bzura Ozorków - Wilga Garwolin 3:1 (25:21, 19:25, 25:22, 25:15)

Początek spotkania to wymiany punkt za punkt. Na dwu punktowe prowadzenie wyszli siatkarze Bzury, jednak goście odrobili szybko straty i to oni wyszli na kilka punktów przewagi. Nasz zespół osłabiony bez środkowego Kamila Wójcika, robił wszystko by odrobić straty walcząc o każdą piłkę. Skuteczne obrony libero Bartka Odwarznego i Przemka Antosiaka, dawały możliwość wprowadzenia skutecznych ataków Marcinowi Sadeckiemu. Dobrze też siatkarze spisywali się w bloku dzięki czemu pierwszego seta wygrała Bzura 25:21.
Drugi set bliźniaczo podobny do pierwszego. Pierwsze wymiany i wprowadzenie zmieniało się z każdą piłką. Lekką przewagę uzyskali jednak goście odskakując na kilka oczek. W miejsce Rafała Sowińskiego na rozegranie wszedł Łukasz Kałużny. Obraz nie wiele się zmienił w secie, którego nasi siatkarze przegrali zdobywając tylko 19 oczek.
Odsłona trzecia to niezbyt pewna gra Bzury, która nie potrafiła kończyć wydawałoby się prostych piłek. Przewaga raz jednych, raz drugich. Mocne serwisy Damiana Rybka pozwoliły odskoczyć i wygrać partie do 22.
Czwarty, jak się okazało, ostatni set był kontynuacją poprzedniego. Odrzuceni od siatki goście nie mieli szansy nawiązać walki. Siatkarze Bzury zagrali skutecznie w bloku i kończąc ataki pozwoliły rozgromić przyjezdnych do 15.

Skład Bzury:
Antosiak, Krymarys, Dłubała, Sowiński, Sadecki, Domagała, Odwarzny (l) oraz Kałużny, Rybak, Ancerowicz
Dodano: 20.11.2010 Skomentuj[2]