Piotr Dłubała: "Atmosfera w drużynie jest jak najbardziej pozytywna"
Po spotkaniu z Wilgą Garwolin na krótką rozmowę zgodził się nowy zawodnik w zespole Bzury, Piotr Dłubała, który przyszedł do drużyny z bełchatowskiej Skry.

Tomasz Kiciak: Po pierwsze gratuluję zwycięstwa, powiedz jak zaaklimatyzowałeś się w nowej drużynie??

Piotr Dłubała: Dziękuję, jestem pozytywnie zaskoczony, z drugiej strony z chłopakami znałem się dużo wcześniej i grałem przeciwko.Miło mnie przyjęli atmosfera w drużynie jest jak najbardziej pozytywna, wszystko w porządku. Myślę, że jak do końca będzie tak jak jest, to będzie ok.

TK: Co trzeba w grze poprawić, żeby ona wyglądała trochę lepiej i żeby nie było takich nerwowych sytuacji??

PD: Wydaje mi się, że tutaj jest bariera zgrania, pomiędzy atakującym, przyjmującym  z rozgrywającym, tutaj mi się wydaję jest duże pole do poprawy. Jeśli opanujemy to w miarę pozytywnie i jakoś to wszystko poprawimy nie będzie żadnego problemu. Te momenty wkradają się nerwowe z tego względu, po prosru że jest jakiś moment takiego właśnie przestoju , nie możemy skończyć tej akcji , myślę, że jest to do wyeliminowania na treningach. Myślę, że im głębiej będziemy wchodzić w ligę tym ta gra będzie wyglądać lepiej i wszystko będzie bardziej poukładane.

TK: Czy myślisz, że w tym roku stać naszą drużynę na awans do I Ligii??

PD: Hm.. Czy stać?! Nie chcę na razie nic mówić  o awansie, na razie mamy cel taki by wejść w tą czwórkę , jeżeli uda nam się a jest to w zasięgu naszych możliwości, będziemy myśleć o tym żeby trenować i kontynuować granie do tego by ten awans zrobić, a czy to się uda to czas pokaże

TK: Bardzo dziękuję, kibice Cię miło przyjęli mam nadzieję, że jesteś zadowolony z tego??

PD: Bardzo jestem zadowolony z przyjęcia przez kibiców, w ogóle atmosfera na meczach jest bardzo pozytywna, czego nie miałam w meczach w Bełchatowie. W Bełchatowie gra nam się odbywała przy pustych trybunach. Zawsze to tak miło tutaj grając w Ozorkowie, że gramy z tymi kibicami i gramy dla nich , gramy tutaj dla ludzi, dla siebie jest to bardzo miłe, aż naprawdę niektórych momentach chce się grać i to robić jak najlepiej

TK: Gorzej idzie na wyjeździe ale i to mam nadzieję się poprawi??

PD: Na wyjeździe.. mieliśmy dwa takie wyjazdy w Warszawie przegraliśmy 0:3. Siedlce wydaje mi się, że tam po prostu zajechaliśmy po prostu późno, nie chce oczywiście zganiać na żadne warunki transportu bo to nie oto chodzi, ale dojechaliśmy po prostu za późno, grając mecz o 18-tej wychodząc z busa o godzinie 17-tej troszeczkę połamani po kilku godzinach. Ciężko było nam się na rozgrzewce pozbierać do kupy a Siedlce nie są zespołem takim, że przystosowują się do przeciwnika oni grają swoje, mają poukładaną tą grę i dlatego po prostu trudno było nam wygrać . Myślę, że ta drużyna tak i jak każda inna jest w naszym zasięgu by wygrać na wyjeździe. Myślę, że wszystko będzie w porządku.

TK: Życzę powodzenia , nie zatrzymuję Cię bo masz wiernych kibiców, dzięki.

PD: Dzięki wielkie.

Dodano: 24.11.2010 Skomentuj[1]