Bzura pokonała Lechię Tomaszów
Czterech setów potrzebowali siatkarze Bzury by pokonać drużynę Lechii Tomaszów Mazowiecki. Ważne trzy punkty nie przyszły jednak łatwo naszym zawodnikom.

Spotkanie mogło zakończyć się w trzech setach, jednak goście wykorzystali chwilę słabości gospodarzy w pierwszym secie i wygrali na przewagi. Drugi set był jak rollercoaster, raz my raz przeciwnik miał przewagę. W końcówce więcej zimnej krwi zachowali nasi siatkarze i wygrali 25:23. Kolejne dwa to już pewniejsza gra. Kilku punktowa przewaga pozwoliła na kontrolowanie spotkania. Jednak siatkarze Bzury musieli być skupieni przez cały czas, żeby nie powrócił scenariusz z seta pierwszego. W drużynie gości dobre zawody rozegrał były przyjmujący Bzury Krzysztof Kurzdym. Za tydzień wyjazdowy mecz w Hajnówce, liczymy na punkty w spotkaniu z Pronarem, które będą ważne w kontekście walki o play- off.

Bzura Ozorków - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 (26:28, 25:23, 25:16, 25:19)

Bzura:
Krymarys, Kałużny, Dłubała, Wójcik, Sadecki, Domagała, Antosiak(l) oraz Sikora, Sowiński
Dodano: 15.01.2011 Skomentuj[0]