Nawigacja

#
Klub
#
Następne spotkanie
VS.
BZURA-AKS UŁ Łódź 04.01.2014 godz.17:00 ZAPRASZAMY
#
Ostatnie spotkanie
VS.
MKS Kalisz - BZURA 3:2
#
Sponsorzy Klubu


#
Partnerzy
#
Facebook
#
Galeria
Przykładowe zdjęcie:

#
Kibice
LOGOWANIE:
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!

Klub Kibica
Tapety
Wyjazdy na mecze
Filmy z meczów
#
Informacje
MKS Bzura Ozorków - najnowsze informacje na Twój mail o wynikach meczy, wyjazdach i nowych zdjęciach.
#
Statystyki
Użytkownicy online: 0
Goście online: 2
Zarejestrowanych: 123
Ostatnio zarejestrował
się: Mariusz#
Siatkarski klasyk z Hajnówką- zapowiedź meczu
Siatkarze Bzury na początku drugiej rundy zaczynają  odżywać. Zdobyli komplet punktów w dwóch ostatnich meczach, tracąc zaledwie seta. Sobotni przeciwnicy Bzury wręcz przeciwnie w ostatnich trzech meczach wygrali zaledwie seta i zostali wyprzedzeni przez Bzurę, mając na koncie jeden mecz więcej. W historii meczów obu zespołów na pięć spotkań cztery wygrali zawodnicy z Ozorkowa. Czas na kolejne zwycięstwo, które umocni nas na czwartej pozycji i pozwoli realnie myśleć o zajęciu miejsca dającego grę w play-off o awans do pierwszej ligi
                                   Mecz został przełożony na 2.02.2011


Można powiedzieć, że pozyskani przed sezonem zawodnicy Michał Krymarys i Piotr Dłubała zaprezentowali się w ostatnim pojedynku na miarę swoich możliwości. Ten pierwszy zakończył mecz z Lechią skutecznym atakiem.

Do formy zaczyna powracać Kamil Wójcik, który był jednym z bardziej skutecznych zawodników całej drużyny Bzury w ostatnim meczu. Dobrze na rozegraniu spisywał się Łukasz Kałużny, który także dobrze bronił i zagrywał. Nasze dwie wieże: Marcin Sadecki i Krzysztof Domagała dołożyły wszelkich starań, aby gra wyglądała dobrze. Zastępujący libero Przemysław Antosiak robił co mógł aby przyjęcie i obrona były utrzymane na odpowiednim poziomie.

Czterech z pięciu tych zawodników grało w meczu z Pronarem Hajnówką, który miał miejsce 14 października 2006 roku na terenie rywala. To było ostatnie wyjazdowe spotkanie Bzury w Hajnówce. Podopieczni trenera Jurka wygrali wtedy 3:0. Było to jedno z dwóch wygranych na terenie rywala meczów. Wynika z tego, że  Bzura nie przegrała ani razu z podopiecznymi trenera Blomberga na wyjeździe. Podopieczni trenera Zawieruchy chcieliby z pewnością przedłużyć tą serię.

Wyjazdowe zwycięstwo powiększyłoby przewagę punktową nad Pronarem i umocniło Bzurę w pierwszej czwórce. W pierwszym meczu obu drużyn w tym sezonie Bzura wygrała 3:2. Był to bardzo zacięty i emocjonujący mecz. 28 stycznia 2006 roku w Hajnówce miało miejsce również pięciosetowe spotkanie wygrane przez Bzurę. Drużyna Hajnówki to jedyna w grupie III,z którą Bzura grała już wcześniej na poziomie I lub II ligi, więc można to soptkanie rozpatrywać w kontekście klasyka.

Mecz w Hajnówce, będzie pierwszym wyjazdowym po serii czterech meczów u siebie, w których Bzura zdobyła 6 z możliwych 12 punktów. Straty poniesione u siebie trzeba będzie odrabiać na wyjeździe.

Podsumowując mecz w Hajnówce zapowiada się ciekawie. Bzura zagra bez kontuzjowanego libero Bartosza Odwarznego. Miejmy nadzieję, że Przemysław Antosiak godnie zastąpi pozyskanego przed sezonem zawodnika. Być może zmiennicy będą mieli coś do powiedzenia w tym meczu?Dodano: 20.01.2011 Skomentuj[0]
<
Copyright 2007-2012 MKS BZURA OZORKÓW. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Design by: Kopeć | CMS: jPortal