Bzura walczy o play-off
Wyjazdowy mecz w Garwolinie będzie miał stawkę meczu o pewne utrzymanie się w lidze, także o znalezienie się w fazie play-off o awans do pierwszej ligi. W pierwszej rundzie Bzura pokonała na własnym parkiecie drużynę z Garwolina w stosunku 3:1. Choć ten mecz nie należał do najłatwiejszych dla podopiecznych trenera Zawieruchy

Drużyna Wilgi na własnym parkiecie wygrała trzy spotkania z KPS Siedlce, Lechią Tomaszów, a także mecz z sąsiadem z tabeli drużyną AZS II Olsztyn. Bzura w tym meczu musi udowodnić, swoją dobrą dyspozycję i pokonać drużynę Wilgi Garwolin. Trzeba to wypracować swoją spokojną grą i determinacją. O grę w play-off trzeba walczyć do samego końca, bo nikt łatwo nie składa broni.

Dodano: 04.02.2011 Skomentuj[0]