Nawigacja

#
Klub
#
Następne spotkanie
VS.
BZURA-AKS UŁ Łódź 04.01.2014 godz.17:00 ZAPRASZAMY
#
Ostatnie spotkanie
VS.
MKS Kalisz - BZURA 3:2
#
Sponsorzy Klubu


#
Partnerzy
#
Facebook
#
Galeria
Przykładowe zdjęcie:

#
Kibice
LOGOWANIE:
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!

Klub Kibica
Tapety
Wyjazdy na mecze
Filmy z meczów
#
Informacje
MKS Bzura Ozorków - najnowsze informacje na Twój mail o wynikach meczy, wyjazdach i nowych zdjęciach.
#
Statystyki
Użytkownicy online: 0
Goście online: 2
Zarejestrowanych: 123
Ostatnio zarejestrował
się: Mariusz#
Bzura vs Camper
Siatkarze Bzury mają jeszcze szanse na zajęcie drugiego miejsca w tabeli trzeciej grupy drugiej ligi muszą jednak wygrać sobotni mecz z Camperem Wyszków u siebie i pokonać na wyjeździe drugi zespół z którym bezpośrednio walczymy o wyższe miejsce czyli MOS Wola Warszawa

Sobotni mecz będzie szansą do rewanżu na podopiecznych trenera Szulca, którzy w pierwszym meczu pokonali Bzurę 3:1. Bzura w tym meczu nie stoi na straconej pozycji. W tej rundzie siatkarze Bzury zdobyli już tyle punktów co w całej poprzedniej i na pewno jeszcze na tym nie poprzestaną. Rywale nie są pewni swojego miejsca w tabeli i na pewno będą na sobie czuć presję.

Bzura podbudowana ostatnio dobrymi wynikami, na pewno nie zwolni, gdyż faza play-off jest na wyciągnięcie ręki. Jeśli w sobotę wygramy za trzy punkty, to na wyjeździe w Warszawie będziemy walczyć o jak najlepszą pozycję przed fazą play-off.

Klub Camper Wyszków to zespół z małym stażem ligowym, jest to beniaminek II ligi. Powstał dzięki mobilizacji grupy działaczy, którzy utworzyli klub na kanwie boomu na siatkówkę w naszym kraju. Klub działa na fali popularności siatkówki, stawia jednak pierwsze kroki. W przeciwieństwie do drużyny Bzury, która jest klubem doświadczonym na ligowych parkietach. Chociaż w grupie trzeciej te dwa zespoły są nowe, gdyż Bzura poprzednio grała w grupie II. Drużyna Campera sprowadziła doświadczonych zawodników takich jak Maciej Alancewicz czy trener Piotr Szulc. To pozwoliło im osiągnąć dobre wyniki i zajęcie dobrego miejsca na dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego.

W sobotę zapowiada się ciekawy pojedynek. Zapraszamy całe rodziny, oraz wiernych kibiców do wspólnego dopingu. Razem wygramy ten mecz. Będzie to ostatni mecz sezonu zasadniczego w hali przy ulicy Traugutta.

Przypominany, że po meczu będzie można jeszcze nabyć szaliki Bzury Ozorków upamiętniające zdobycie III miejsca na mistrzostwach Polski juniorów.
Dodano: 11.02.2011 Skomentuj[0]
<
Copyright 2007-2012 MKS BZURA OZORKÓW. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Design by: Kopeć | CMS: jPortal