Gramy u siebie z Międzyrzecem!

Przedostatni mecz sezonu zasadniczego u siebie Bzura zagra z drużyną Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski. W pierwszym meczu Bzura uległa na wyjeździe 1:3, po całkiem wyrównanym spotkaniu.

Zapraszamy wszystkich kibiców o 17

Obecność obowiązkowa!

Dwoje z naszych zawodników pamięta również mecze z tą drużyną w rozgrywkach juniorów. W pamiętnym sezonie 2010 siatkarze Bzury z grającymi obecnie Adrianem Bartczakiem i Rafałem Piaseckim pokonali UKS Międzyrzecką Trójkę 3:0 nie dając im żadnych szans na ich terenie. Ta dzisiejsza drużyna jest inna, ale wierzymy że Bzura może ich pokonać. Ewentualne trzy punkty dawałyby Bzurze szanse, aby zbliżyć się do Żyrardowianki, a później po bezposrednim pojedynku można by drużynę z Żyrardowa wyprzedzić w tabeli.

Trójka Miedzyrzec Podlaski przegrała do tej pory dwa mecze z Pronarem Hajnówka i AZS UWM Olsztyn. Liczymy, że Bzura  również będzie się cieszyć po sobotnim meczu.

Dodano: 08.02.2013 Skomentuj[0]