Nawigacja

#
Klub
#
Następne spotkanie
VS.
BZURA-AKS UŁ Łódź 04.01.2014 godz.17:00 ZAPRASZAMY
#
Ostatnie spotkanie
VS.
MKS Kalisz - BZURA 3:2
#
Sponsorzy Klubu


#
Partnerzy
#
Facebook
#
Galeria
Przykładowe zdjęcie:

#
Kibice
LOGOWANIE:
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!

Klub Kibica
Tapety
Wyjazdy na mecze
Filmy z meczów
#
Informacje
MKS Bzura Ozorków - najnowsze informacje na Twój mail o wynikach meczy, wyjazdach i nowych zdjęciach.
#
Statystyki
Użytkownicy online: 0
Goście online: 1
Zarejestrowanych: 123
Ostatnio zarejestrował
się: Mariusz#
Czarni Rząśnia ... jak Hajnówka
Klub Czarnych Rząśnia przed sezonem sprowadził do siebie cały zaciąg siatkarzy z Hajnówki oraz ich trenera Pawła Blomberga. Bardzo dobrze osobę trenera zna Dorian Poinc, który był jego podopiecznym również w Hajnówce. W poprzednim sezonie, Dorian grając przeciwko drużynie Hajnówki, w barwach Żyrardowianki napsuł dużo krwi rywalom. Miejmy nadzieję, ze teraz będzie podobnie, a Bzura w przeciwieństwie do Żyrardowianki wygra


Podopieczni trenera Blomberga przegrali dotychczas jedno spotkanie z SMS-em Spała. Mózgiem drużyny Czarnych jest Bartłomiej Matejczyk, za atak odpowiada Bartłomiej Sikorski, za przyjęcie Michał Koźmiński i Marek Wawrzyniak. Środkowi to Bartłomiej Kuźnik i Filip Lipiński. Libero to Damian Mikołajczyk.

Historia pojedynków między tymi drużynami jest bogata i sięga sezonu 2004/2005, kiedy to Bzura ostatni raz awansowała do pierwszej ligi. W rundzie zasadniczej zespoły grały ze sobą ośmiokrotnie, stosunek meczów jest dla Bzury minimalnie niekorzystny 3:5 (sety 16:19). Ostatni mecz na własnym boisku Bzura wygrała 3:2, było to w sezonie 2009/2010. Liczymy na kolejne zwycięstwo przy wsparciu własnych kibiców! Początek meczu o 17.

Dodano: 08.11.2013 Skomentuj[0]
<
Copyright 2007-2012 MKS BZURA OZORKÓW. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Design by: Kopeć | CMS: jPortal