Wyjazdy na mecze
Filmy z meczów
#
Informacje
MKS Bzura Ozorków - najnowsze informacje na Twój mail o wynikach meczy, wyjazdach i nowych zdjęciach.

Życzenia
Redakcja mksbzura.pl oraz zarząd życzy wszystkim siatkarzom i sympatykom klubu MKS Bzura Ozorków, Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku, pełnego siatkarskich emocji, spełnienia marzeń i powodzenia nie tylko na parkietach, ale również w życiu osobistym!
Dodano: 20.12.2011 Czytaj całość | Skomentuj[2]
Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia zawodnikom, trenerom oraz całemu zarządowi w imieniu kibiców składamy świąteczne życzenia: przede wszystkim zdrowia, wszelkiej pomyślności, życzliwości, samych radosnych chwil w gronie rodzinnym, a w nadchodzącym 2011 roku by spełniły się wszystkie marzenia prywatne i zawodowe.

Dodano: 23.12.2010 Czytaj całość | Skomentuj[0]
Podsumowanie pierwszej rundy rozgrywek II ligi w wykonaniu Bzury
Porażki poniesione w pierwszej rundzie z pewnością da się odrobić w rundzie rewanżowej. Potrzeba jednak pracy zawodników i wsparcia kibiców.
Dodano: 06.12.2010 Czytaj całość | Skomentuj[0]
Wesołego Alleluja!
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, mokrego Śmigusa Dyngusa i uśmiechu od ucha do ucha nie tylko w święta dla wszystkich zawodników Bzury seniorów i juniorów, trenerów, zarządu i ich rodzin oraz wszystkim sympatykom siatkówki.Życzy redakcja strony.
Dodano: 02.04.2010 Czytaj całość | Skomentuj[0]
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt
Redakcja strony mksbzura.pl życzy wszystkim czytelnikom, kibicom i zawodnikom, wszystkiego najlepszego z okazji świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku uwięczonego sukcesami. Rodzinnej atmosfery i niezapomnianych wrażeń z zabawy sylwestrowej!
Dodano: 24.12.2009 Czytaj całość | Skomentuj[0]
W Strzelcach lepsza Bzura

W jednym z najciekawszych spotkań 8. kolejki 2. grupy II ligi mężczyzn UKS Karo przegrało na własnym terenie w Strzelcach Opolskich z MKS-em Bzurą Ozorków 0:3, choć w drugim secie prowadziło bardzo wysoko.

Karo Strzelce Opolskie -Bzura Ozorków 0:3 (14:25,21:25,22:25)

Dodano: 18.02.2008 Czytaj całość | Skomentuj[0]
Walczymy do końca!!!
Do rozegrania pozostało jeszcze pięc kolejek, czyli na parkiecie leży jeszcze 15 punktów. Trzeba się po nie "schylić",a dokładniej gryźć parkiet, aby z tej puli jak najwięcej zagarnąć dla siebie. Bzura w teorii może mieć 45 punktów na koniec rundy, a jak będzie w praktyce? Niektórzy mówią, że teoria jest najlepszą praktyką, więc może będzie podobnie. Walczymy do końca!!!
Dodano: 15.02.2008 Czytaj całość | Skomentuj[1]
Ku pokrzepieniu serc, czyli tak było rok temu 14 lutego 2007 ...

Historyczne zwycięstwo siatkarzy

Po 3 miesięcznym okresie posuchy siatkarze Bzury wreszcie doczekali się zwycięstwa. W pokonanym polu zostawili oni SPS Zduńska Wola. Mecz był zacięty i rozstrzygnął się dopiero w tie- breaku, w którym ozorkowianie osiągnęli przewagę od początku i wygrali go do 7. Takiego wyniku na pewno nie spodziewali się licznie przybyli i wspaniale dopingujący kibice ze Zduńskiej Woli. Jednak bardzo ambitnie czoła stawiali im sympatycy miejscowego MKS-u. Po meczu fani obu ekip zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Skład Bzury: Grabarczyk, Wójcik, Sęk, Prawda, Sadecki, Pietrzak oraz Krypel (l)

Bzura Ozorków- SPS Zd-Wola 3:2 (21,-20, 26,-17, 7)

Dodano: 14.02.2008 Czytaj całość | Skomentuj[0]
Kadeci też przegrali, ale awansowali
Po niesamowitej walce Bzura uległa dzisiaj odwiecznemu rywalowi Wifamie Łódź 1:3. Dwa sety kończyły się na przewagi, co wywołało gorącą atmosferę na trybunach. Teraz przed zawodnikami kolejna runda Mistrzostw Polski w Rzeszowie w dniach 22-24 lutego. Przeciwnikami Bzury bedą KS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski , UMKS Kęczanin Kęty oraz gospodarz AKS Resovia Rzeszów. Pierwszy mecz z Kęczaninem 22 lutego.

Bzura Ozorków- Wifama Łódź 1:3 (22:25,27:25,12:25,25:27)

Dodano: 10.02.2008 Czytaj całość | Skomentuj[0]
Niewiarygodne, ale prawdziwe

Bzura Ozorków musiała uznać wyższość gości z Częstochowy, ulegając im w czterech setach. Tego nikt się nie spodziewał, rewanż za porażkę z I rundy się nie udał.
Pierwszy set zaczął się dla Bzury od wysokiego prowadzenia. Jednak w miarę upływu czasu coś się zaczęło zacinać. W środkowej fazie seta trwała jeszcze wyrównana walka, jednak pod jego koniec nieznaczną przewagę osiągnęli goście, którzy nie wypuścili szansy z rąk i wygrali do 22.
Druga partia miała podobny przebieg, słabiej spisywał się Marcin Sadecki i na rozegraniu Rafał Grabarczyk. To wszystko złożyło się na to, że goście kontrolowali sytuację i wygrali tego seta do 20, wykorzystując pierwszą piłkę setową.
W trzecim secie nastąpiła metamorfoza gospodarzy. Na boisko wszedł zmiennik Marcina Sadeckiego Daniel Sęk i to przyniosło skutek. Bzura rozgromiła w tym secie gości do 11! Było to efektem dobrych bloków, a także złego przyjęcia gości.

W czwartym secie od początku przewagę uzyskali goście. Przy stanie 18:11 dla Delic Polu kibicom wydawało się, że może się powtórzyć wynik z poprzedniego seta, tylko w drugą stronę. Jednak Bzura zerwała się do lekkiego ataku i w całym secie zdobyła jeszcze 7 punktów, co dało końcowy wynik 25:18.

Co się stało, tego nikt nie umie powiedzieć. Zdecydowały drobne niuanse. Mimo wszystko z porażki można wyciągnąć lepsze wnioski niż ze zwycięstwa. W tym tkwi nadzieja na przyszłość.

Bzura Ozorków - Delic Pol Częstochowa 1:3

(22:25, 20:25, 25:11, 18:25)

Skład Bzury: Sadecki, Antosiak, Janiak, Grabarczyk, Wójcik, Domagała- Sobczak (l), Prawda, Sęk.

Dodano: 09.02.2008 Czytaj całość | Skomentuj[1]
Drugie zwycięstwo "młodszej" Bzury
Kadeci Bzury odniesli drugie zwycięstwo i praktycznie zapewnili sobie udział w ćwiercfinale Mistrzostw Polski. Jutro mecz o pierwsze miejsce w turnieju z drużyną Wifamy Łódź, na który zapraszamy. Mecz będzie miał nie tylko znaczenie prestiżowe, gra toczy się również o organizacje turnieju półfinałowego.

Bzura Ozorków- Wiking Tomaszów Mazowiecki 3:1 (25:15, 28:30, 28:26, 25:19)

Dodano: 09.02.2008 Czytaj całość | Skomentuj[0]
Pierwszy krok zrobiony
Kadeci Bzury pokonali dzisiaj Skrę Bełchatów i zrobili pierwszy krok do awansu do półfinału. Jutro następny ważny mecz z Wikingiem Tomaszów Mazowiecki.

Bzura Ozorków- Skra Bełchatów 3:0 (21,22,19)

Dodano: 08.02.2008 Czytaj całość | Skomentuj[0]
Turniej finałowy w piłce siatkowej w grupie KADET
W dniach 8-10 luty br. w Hali Sportowej MOSiR odbędzie się turniej finałowy w piłce siatkowej w grupie KADET o wejście do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski.

Udział w turnieju z województwa łódzkiego zapewniły sobie drużyny: Bzura Ozorków, Wiking Tomaszów Mazowiecki, Skra Bełchatów i Wifama Łódź.

Przypominamy iż w sobote (tj. 09.02.2008) odbędzie się również mecz seniorów II ligii pomiędzy Bzurą Ozorków, a Delic Pol Częstochowa gdzie przed rozpoczęciem nastąpi pożeganie Ś.P. Krzysztofa Królaka założyciela KK.
Dodano: 02.02.2008 Czytaj całość | Skomentuj[0]
Bzura walczyła, ale poległa...
Porażką 2:3 zakończył się mecz na szczycie II ligi mężczyzn w grupie 2. Powodem tego mogła być nieobecność w pierwszym składzie Bzury Marcina Sadeckiego, który jest ostoją drużyny. Pomimo tego siatkarze MKS-u zasługują na pochwałę, ponieważ na trudnym terenie zdobyli jeden cenny punkt.
Czarni Wirex Rząśnia- Bzura Ozorków 3:2
Dodano: 27.01.2008 Czytaj całość | Skomentuj[0]
Demonstracja sił w Rząśni

Do końca rundy zasadniczej w II grupie II ligi mężczyzn pozostało jeszcze 6 kolejek. W Rząśni odbędzie się końcowa demonstracja sił Czarnych i Bzury przed decydującą bitwą jaką będzie faza play-off. Kto w tym meczu wytoczy cięższe armaty, ten wygra...
Kibice spodziewają się zaciętego meczu. Siatkarze Czarnych mają z pewnością w głowie porażkę z poprzedniej rundy 0:3 (25:23, 25:22, 25:19) i to powinno im przeszkadzać
w nastawieniu mentalnym. Podział punktów w tym meczu jest bardzo prawdopodobny. W takim przypadku sytuacja w tabeli nie ulegnie znaczącej zmianie, co więcej, zostanie zachowany status quo. W przypadku innego wyniku, pozycja lidera może być zagrożona.
Przywódca drużyny z Ozorkowa Marcin Sadecki zaprezentował ostatnio dobrą formę. Czy potwierdzi ją również w meczu przeciwko Czarnym?
Drugim dnem pojedynku jest spotkanie starych znajomych. Piotr Janiak i Przemysław Antosiak z Bzury spotykali się niejednokrotnie na boiskach do piłki plażowej z trenerem Czarnych Dariuszem Parkitnym i wychodzili z tych spotkań zwycięsko. Janiak dostał powołanie do kadry młodzieżowej siatkarzy plażowych. Jednak najbardziej znanym z "plażowiczów" występujących w niedzielę na boisku w Rząśni będzie mistrz Polski w tej dyscyplinie Michał Krymarys, który zdobył ten tytuł wraz Dominikiem Witczakiem ze Skry II Bełchatów w 2006 roku.

Kto przygotuje szczyt formy w meczu na szczycie? Dowiemy się w niedzielę. Początek spotkania o godzinie 18 w Rząśni.

Dodano: 26.01.2008 Czytaj całość | Skomentuj[1]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [Aktualne | Dodaj]